ساعات کاری :
شنبه تا چهار شنبه 17 - 8:30 - پنجشنبه ها12:30 - 8:30
شماره های تماس :
02146136593 09057803083

چاپ شماره سیم

چاپ شماره سیم : 

شماره سیم 

شماره سیم بعد از تهیه نقشه الکتریکال جهت رد یابی استفاده می شود . 

معمولا  استفاده از سیستم های شماره گذاری و شماره سیم به منظور ، 1. کاهش خطای انسانی در سرویس تابلو و حتی سیم کشی اولیه 2. سرعت بیشتر در راه اندازی تابلو 3. سرویس و پیدا کردن سریع خطای سیستمی تابلو 4. گسترش تابلو در آینده  

هم اکنون به دلیل نرخ بالای شماره سیم ها و یا نیاز مشتری به استفاده از متد 2 پارتکس یعنی دریافت شماره سیم ها با طول برش و سایز دلخواه به صورت چاپ اختصاصی چاپ شماره سیم از اهمیت بالایی برخوردار است و شرکت آراپاد صنعت آریانا مفتخر است که با تاسیس دپارتمان کاملا مستقل نیاز مشتریان در زمینه چاپ شماره سیم را رفع نمیاید .

بهترین و قدیمیترین و در واقع مخترع استفاده از سیستم های شماره گذاری شرکت پارتکس سوئد با بیش از 70 سال سابقه در این زمینه می باشد که علاوه بر بروز کردن محصولات و روش های جدید نوین ترین متد چاپ شماره سیم و بسته بندی را هم دارد . کیفیت بالا، طیف وسیع محصولات و در یافتن نیاز مشتری از خصوصیات بارز  چاپ شماره سیم  می باشد . شرکت آراپاد صنعت آریانا پیشرو در خدمات شماره گذاری و تابلو سازی  مفتخر است با دریافت اطلاعات از بازار روز ایران  نیاز های مشتریان را تامین کند .

قیمت  چاپ شماره سیم 

 چاپ شماره سیم های پارتکس با کیفیت عالی و بسته بندی مناسب و قیمت چاپ  شماره سیم مناسب در اختیار مشتریان قرار میگیرد. شرکت آراپاد صنعت آریانا همواره سعی در ایجاد قیمت بهتر و رقابتی با در نظر گرفتن کیفیت دارد . و با یادگیری آموزه های شرکت پارتکس سوِئد و بکار گیری نوین ترین متد های چاپ شماره سیم در سوئد توانستیم در بازار ایران نیاز های مشتریان را در زمینه شماره سیم و چاپ شماره سیم  رفع کنیم  . و با قیمت شماره سیم مناسب پیشرو خدمات چاپ هستیم . 

 

 

 

ثبت نظر
بابایی : شماره سیم
15 0
سلام وقت بخیر- برای محیط مرطوب کدام مدل مناسب است؟
احسان : چاپ شماره سیم
29 0
سلام. برای کارگاه با دمای بالا کدام مدل شماره سیم پیشنهاد می شود؟ حرارتی یا ساده؟
مدیریت : پاسخ چاپ شماره سیم
29 0
سلام وقتتون بخیر - شماره سیم حرارتی گزینه مناسبی است - غیر حرارتی هم تا 60 درجه سانتی گراد قابل استفاده است.
ی.ص : شماره سیم
25 0
سلام جناب- از کدام مدل برای چاپ تعداد بالا از نظر قیمت مناسب تر است؟
مدیریت : پاسخ شماره سیم
25 0
سلام وقت بخیر شماره سیم های تیوبی بهترین گزینه و باصرفه ترین روش شماره گذاری هستند
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :